Historia Sanktuarium w Pompejach – Bartolo Longo (oprawa twarda)

–––

Nowenna pompejańska, Sanktuarium w Pompejach, Obraz Matki Bożej Pompejańskiej… Nie mielibyśmy tego bez Bartola Longo! I o tym jest właśnie ta książka. 

Jeśli chcesz poznać, kim był i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia sanktuarium w Pompejach" to zapis łask Matki Bożej Pompejańskiej i tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego zaczęły promieniować łaski na cały świat! 

Fascynująca książka bł. Bartola Longo! Lektura obowiązkowa dla każdego czciciela Matki Bożej Pompejańskiej!

SKU
9788363110604
Cena promocyjna 44,90 zł Regular Price 49,90 zł
  • Kup 2 po 38,17 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Kup 3 po 35,92 zł za każdy i zaoszczędź 20%
  • Kup 5 po 33,68 zł za każdy i zaoszczędź 25%
  • Kup 10 po 31,43 zł za każdy i zaoszczędź 30%

Opis książki

„Historia sanktuarium w Pompejach” to fundamentalne dzieło bł. Bartola Longa. To publikacja, którą powinien znać każdy czciciel różańca. Dlaczego? – ktoś zapyta. Powodów jest wiele. 

Najważniejszy to ten, że Jan Paweł II pisząc List o różańcu do niniejszej książki się odwoływał i ją cytował. Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach.

Dodajmy, że to Jan Paweł II wyniósł Bartola Longa na ołtarze i nazwał przykładem dla świeckich katolików. Sanktuarium w Pompejach podlega bezpośrednio papieżowi, jest też najważniejszym kościołem różańcowym na świecie. Dlaczego? – Odpowiedź znajdziemy w „Historii Sanktuarium w Pompejach.

Niniejsza książka jest wspaniałym dokumentem powstawania kościoła w Pompejach, niepozbawionym dramatyzmu, ale i ciepłego humoru. W toku tej opowieści widzimy wspaniałe interwencje Bożej opatrzności, która prowadziła Bartola Longa i Mariannę de Fusco. Poznajemy także wielu przyszłych świętych i błogosławionych, związanych z tym wybranym przez Maryję miejscem. Pragniemy, aby „Historia…” tak przemówiła do serc, by każdy mógł powiedzieć: „Moim marzeniem jest pojechać do Włoch, odwiedzić Pompeje i Królową Różańca!”. Wierzymy, że każdy, kto nie będzie mógł tego uczynić, poprzez lekturę niniejszej książki przeniesie się sercem i duszą do pompejańskiego sanktuarium.

 

Zobacz opis i spis treści!

Patronaty: 

Dane
ISBN 9788363110604
Liczba stron 424
Autor Bartolo Longo
Długość nagrania N/D
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki, Czarno-białe zdjęcia
Format B4
Materiał wykonania N/D
Oprawa Twarda
Papier Kremowy
Wymiary N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Historia Sanktuarium w Pompejach – Bartolo Longo (oprawa twarda)
Twoja ocena