Adoracja Najświętszego Sakramentu źródłem wiary

Cztery różne spojrzenia na adorację Najświętszego Sakramentu. Przewodnik po ważnym temacie życia człowieka poszukującego Boga.

ISBN
978-83-61860-23-5
14,90 zł

Wygraj pielgrzymkę!

Pielgrzymka - konkurs

Nasze Wydawnictwo jest fundatorem nagrody – miejsca na pielgrzymkę samolotową do Włoch. Zobacz, jak możesz dołączyć do konkursu! 

Więcej informacji…

 

 

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty
  1. Różaniec. Alicja Lenczewska
    Różaniec. Alicja Lenczewska
    15,00 zł

Cztery różne spojrzenia na adorację Najświętszego Sakramentu. Przewodnik po ważnym temacie życia człowieka poszukującego Boga.

Adoracja to trwanie w ciszy, gdy tuż za ścianą świat aż dudni, to zatopienie w modlitwie kontemplacyjnej, gdy tuż za ścianą ryczą zgiełkiem reklam głośniki sklepów, tramwajów i biur. Adoracja jest cudem przerwania choć na parę minut przyziemnej gonitwy - jednym wielkim kołem ratunkowym. A świątynie i kaplice, gdzie trwa ten nieziemski rytuał są niczym bezpieczne arki na spienionych wodach potopu. No bo spójrzcie: czy nie zdarzyło się Wam choć raz wejść do mijanego kościoła ot, tak, przypadkiem, z impulsu chwili, gdzieś między irytującą rozmową telefoniczną a zaplanowanym spotkaniem, które, na przykład, miało Was kosztować sporo nerwów? Czy nie uspokoiło Was tych kilka minut spędzonych w ciszy, na kolanach, często bez słów? Czy nie rozjaśniło choć troszkę Waszych myśli? Czy nie oddaliło na dobrą, zdrową odległość, od spraw, które właśnie były tuż za, albo tuż przed Wami?
ks. Tomasz Ważny CM (fragment rozważania)

wyd. I, Kraków 2011

Dane
ISBN 978-83-61860-23-5
Liczba stron 69
Autor o. Leon Knabit OSB, s. Małgorzata Chmielewska, ks. Tomasz Ważny CM, Magda Anioł
Format 12×16,5
Oprawa Miękka
Papier Kremowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Adoracja Najświętszego Sakramentu źródłem wiary
Twoja ocena