Święty Józef – Twoim Patronem w 2018 roku!

Święty Józef – Twoim Patronem w 2018 roku!

W Roku św. Józefa uzyskaj specjalne łaski za Jego wstawiennictwem jak bowiem mówiła św. Teresa: „Nie pamiętam, bym kiedykolwiek prosiła św. Józefa o jaką rzecz, której by mi nie wyświadczył”.  Wyprosisz je w miesięcznym  nabożeństwie napisanym przez autora nowenny pompejańskiej bł. Bartola Longo. Odpraw nabożeństwo zwłaszcza w marcum który jest miesiącem św. Józefa, Opiekuna Jezusa!

Nadzwyczajny cud św. Józefa dał początek nowemu nabożeństwu!

To popularne we Włoszech nabożeństwo napisał autor nowenny pompejańskiej bł. Bartolo Longo. Impulsem był niezwykły cud, którego był świadkiem. Jak do niego doszło?

W domu Marianny de Fusco, żony bł. Bartola, przygotowywano już trumnę dla jej córki Joanny. Dziewczynka była w agonii. Matka jednak nie traciła nadziei i obiecała św. Józefowi postawienie ołtarza jeżeli uratuje córkę. Gdy 14 marca 1888 roku zjechała cała rodzina by pożegnać umierającą, chora nagle krzyknęła: „Nie czuję już bólu, nie mam gorączki ani kaszlu. Święty Józef mnie uzdrowił!”. Kilka dni później, w święto Józefa, zupełnie zdrowa dziękowała mu w Sanktuarium w Pompejach!

Ten właśnie cud dał początek wyjątkowemu całomiesięcznemu nabożeństwu. To nie jest tylko zbiór modlitw, to coś więcej! Każdego dnia czeka Cię:

1. rozważanie o św. Józefie,
2. zadania duchowe,
3. spotkanie ze św. Józefem,
3. osobista modlitwa.

Wszystko to zostało tak ułożone, aby świętego Józefa lepiej poznać i bardziej kochać. Ta ksiażka w niezwykły sposób pogłębia naszą więź z tym świętym!

W książce znajdziesz teź świadectwa, w tym dokładny opis powyższego cudu, jakiego dozłała Joanna de Fusco.

„Nasz Pan z pewnością nie odmówi niczego, o co prosi Św. Józef w niebie” mówił  św. Bernardyn ze Sieny. Proś i Ty św. Józefa przez to właśnie nabożeństwo. Przygotuj się do 30 dniowej nowenny w swoich sprawach – w Roku św. Józefa i w jego miesiącu! 

Zamów tutaj!

Ta obszerna, pięknie wydana publikacja o świętym Józefie…

…jest też ozdobą domowej bibioteczki. Kolorowe wydanie na uszlachetnionym papierze nadaje tej książce wyjątkowy urok. Książka liczy 240 stron. 

Jej autorem jest Bartolo Longo, święty Kościoła, patron różańca, założyciel Sanktuarium w Pompejach, autor nowenny pompejańskiej i wielu książek, które możesz nabyć w Wydawnictwie Rosemaria.Powiązane rzeczy