Nowość

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

ISBN
modlitewnik-walki-duchowej-i-krzyz-sw-franciszka
19,90 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Modlitewnik zawiera wskazówki jak skutecznie prowadzić walkę duchową, omawia taktykę szatana i metody walki z nim, radzi jak przywdziać zbroję chrześcijanina w walce duchowej, a wszystko to w oparciu o przykład życia i nauczanie św. Franciszka.

Liczba stron modlitewnika:  112

Modlitwa odmówiona przed krzyżem w San Damiano pozwoliła Franciszkowi rozpocząć nowe życie i pomogła mu iść odważnie drogą wskazaną przez Pana. Dlatego do Modlitewnika walki duchowej dołączamy kopię tego krzyża, staranie wykonaną z drzewa oliwnego, z metalową pasyjką (na rzemieniu), w modlitewniku zaś znajduje się dokładny opis jego symboliki oraz liczne modlitwy św. Franciszka: uwielbienia i pochwalne, a także inne modlitwy przydatne przed podjęciem trudnych zadań lub pomagające w osobistym 
nawróceniu, w zmaganiach duchowych czy rozeznawaniu powołania i innych życiowych decyzji, podejmowanych zgodnie z wolą Boga.

** Do Modlitewnika dołączono krzyżyk z drzewa oliwnego  na rzemyku  i  obrazek z wizerunkiem Krzyża św. Franciszka o wymiarach 16 x 23 cm.

 

Dane
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka
Twoja ocena

Brak wpisów