Magia: cała prawda – Teksty o okultyzmie publikowane w MIŁUJCIE SIĘ

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Najlepsze teksty dotyczące różnych zagrożeń duchowych. Zamieszczone w niniejszej publikacji artykuły oraz świadectwa były publikowane w ostatnich latach w dwumiesięczniku Miłujcie się!, a także prezentowane na sympozjach pod nazwą Magia – cała prawda, organizowanych cyklicznie w różnych miastach Polski.

Wróżbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie sztuki walki, techno - to tylko niektóre z zagrożeń, jakie czyhają na człowieka we współczesnym świecie.

Dziś szczególnie jesteśmy świadkami tego, jak szatan wytęża siły, by stworzyć iluzję swojego zwycięstwa nad ludźmi. Tak naprawdę jednak jego władza uwidacznia się tylko tam, gdzie człowiek pozwala mu działać, gdzie słabnie więź z Jezusem, gdzie wkrada się grzech. Swoją niewiernością Pierwszemu Przykazaniu człowiek sam poddaje się diabłu, wobec którego jest potem bezsilny. Jeżeli jednak człowiek zdecydowanie odrzuci wszelkie praktyki okultystyczne oraz podczas spowiedzi przylgnie z ufnością i wiarą do Jezusa, uznając Go za swojego jedynego Zbawiciela i Pana, wtedy Jezus przyjdzie do niego z całą swoją miłością, czułością, dobrocią i nieskończonym miłosierdziem, które gładzi wszystkie grzechy oraz uwalnia od wszelkich zniewoleń...

Dane techniczne

Autor Opracowanie zbiorowe
ISBN 978-83-929231-1-4
Format B5
Oprawa twarda
Ilość stron 376

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

10 lutego 2022

Szczerze mówiąc to spodziewałem się czegoś lepszego, jednak nic nie zastąpi osobistego uczestnictwa w tej konferekcji "Magia cała prawda". Z drugiej strony to wierny zapis i poruszające świadectwa, które w ksiażce nie zginą. A czasem dać łatwiej książke osobie potrzebujacej niż zaprosić na konferencję.

10 lutego 2022

Moim zdaniem ksiazka bije na głowę te wszystkie pokonferencyjne materiały i płytki cd z nagraniami. Przede wszystkim jest bardzo bogata w treść. Podczas gdy przeciętne seminarium MCP ma 5 wykładów, to w tej ksiazce chyba są wszystkie, jakie były

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl