Magia: cała prawda – Teksty o okultyzmie publikowane w MIŁUJCIE SIĘ

Najlepsze teksty dotyczące różnych zagrożeń duchowych. Zamieszczone w niniejszej publikacji artykuły oraz świadectwa były publikowane w ostatnich latach w dwumiesięczniku "Miłujcie się!", a także prezentowane na sympozjach pod nazwą Magia – cała prawda, organizowanych cyklicznie w różnych miastach Polski.

ISBN
978-83-929231-1-4
29,00 zł

Promocja urodzinowa


Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty

Najlepsze teksty dotyczące różnych zagrożeń duchowych. Zamieszczone w niniejszej publikacji artykuły oraz świadectwa były publikowane w ostatnich latach w dwumiesięczniku Miłujcie się!, a także prezentowane na sympozjach pod nazwą Magia – cała prawda, organizowanych cyklicznie w różnych miastach Polski.

Wróżbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie sztuki walki, techno - to tylko niektóre z zagrożeń, jakie czyhają na człowieka we współczesnym świecie.

Dziś szczególnie jesteśmy świadkami tego, jak szatan wytęża siły, by stworzyć iluzję swojego zwycięstwa nad ludźmi. Tak naprawdę jednak jego władza uwidacznia się tylko tam, gdzie człowiek pozwala mu działać, gdzie słabnie więź z Jezusem, gdzie wkrada się grzech. Swoją niewiernością Pierwszemu Przykazaniu człowiek sam poddaje się diabłu, wobec którego jest potem bezsilny. Jeżeli jednak człowiek zdecydowanie odrzuci wszelkie praktyki okultystyczne oraz podczas spowiedzi przylgnie z ufnością i wiarą do Jezusa, uznając Go za swojego jedynego Zbawiciela i Pana, wtedy Jezus przyjdzie do niego z całą swoją miłością, czułością, dobrocią i nieskończonym miłosierdziem, które gładzi wszystkie grzechy oraz uwalnia od wszelkich zniewoleń...

Dane
Liczba stron 376
Format B5
Oprawa Twarda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Magia: cała prawda – Teksty o okultyzmie publikowane w MIŁUJCIE SIĘ
Twoja ocena

Brak wpisów