Miejsca cudownych zdarzeń - album

Codziennie Bóg czyni wobec nas wielkie i małe cuda. Niemal w każdej sekundzie gdzieś na świecie trwa Eucharystia, podczas której Wszechmocny Bóg ukrywa się w Chlebie, by być bliżej człowieka...

ISBN
978-83-8043-001-3
14,90 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Marta Wielek przedstawia miejsca cudownych zdarzeń; cudownych, bo najczęściej trudno wytłumaczyć je inaczej, jak interwencją Boga lub świętych. Zabiera nas w podróż, podczas której odkryjemy, że Bóg wciąż potrafi zaskakiwać.

Codziennie Bóg czyni wobec nas wielkie i małe cuda. Niemal w każdej sekundzie gdzieś na świecie trwa Eucharystia, podczas której Wszechmocny Bóg ukrywa się w Chlebie, by być bliżej człowieka. Obok nas dzieją się cuda, których nawet nie dostrzegamy, bo jesteśmy zbyt zajęci sobą. Czy lekceważąc je, nie ryzykujemy zbyt wiele?

Na co dzień nie zdajemy sobie zazwyczaj sprawy, jak bardzo nasze życie kształtowane jest przez odniesienia do chrześcijańskich wartości, estetyki i jak wiele tracimy, odcinając się od tych korzeni. Liturgia, architektura i sztuka sakralna pozwalają nam niemal stanąć w przedsionku Nieba, oderwać się od codzienności, zasmakować tego, do czego wszyscy dążymy. Jest tak dlatego, gdyż wiara, którą uzewnętrzniamy, sprawia, że w spotkaniu z Bogiem wydobywamy z naszej codzienności to, co najcenniejsze i najpiękniejsze.

Dane
ISBN 978-83-8043-001-3
Liczba stron 64
Oprawa Twarda
Wymiary 200 x 285 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miejsca cudownych zdarzeń - album
Twoja ocena

Brak wpisów