Pan mój i Bóg mój! 12 pierwszopiątkowych nabożeństw eucharystycznych

Zbiór dwunastu starannie opracowanych, kompletnych zestawów modlitewnych do wykorzystania w czasie nabożeństw eucharystycznych.

ISBN
pan-moj-i-bog-moj
9,50 zł

Wygraj pielgrzymkę!

Pielgrzymka - konkurs

Nasze Wydawnictwo jest fundatorem nagrody – miejsca na pielgrzymkę samolotową do Włoch. Zobacz, jak możesz dołączyć do konkursu! 

Więcej informacji…

 

 

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty

"Pan mój i Bóg mój!" to zbiór dwunastu starannie opracowanych, kompletnych zestawów modlitewnych do wykorzystania w czasie nabożeństw eucharystycznych. W rozważaniach wykorzystane zostały teksty biblijne i liturgiczne oraz modlitwy wielkich świętych i błogosławionych, m.in.: św. Franciszka z Asyżu, św. Tomasza z Akwinu, św. Ignacego Loyoli czy bł. Jana Pawła II.

Zaproponowane teksty do rozważań oraz pieśni wiążą się z tematem danego nabożeństwa. Tematy te są zaś dostosowane do poszczególnych okresów roku liturgicznego.

Książka może stanowić nieocenioną pomoc zarówno dla prowadzących adoracje, jak i dla każdego, kto pragnie adorować obecnego w Najświętszym Sakramencie Jezusa, czy to w czasie wspólnej modlitwy z innymi, czy też indywidualnie.


Autor: Anna Matusiak

Oprawa: miękka

Ilość stron: 154

Format: 120x165

Rok wydawnia: 2012

ISBN: 978-83-7482-472-9

Dane
Format Nie
Oprawa Miękka
Papier Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pan mój i Bóg mój! 12 pierwszopiątkowych nabożeństw eucharystycznych
Twoja ocena