Świadectwo. Dziennik Duchowy. Alicja Lenczewska (mały format) - oprawa twarda

Zapis jednych z największych objawień przełomu XX i XXI wieku. Spisany na wyraźne polecenie samego Jezusa Chrystusa!

ISBN
978-83-64774-61-4
29,00 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty
  1. Różaniec maryjny
    Różaniec maryjny
    14,90 zł

„To, co zapisujesz – mówił jej Pan Jezus – jest po to, aby ludzie zrozumieli, że Ja chcę mówić do każdego, by pokierować nim, ustrzec od zła i wprowadzić na drogę zbawienia. Że jestem przy każdym człowieku, w każdej chwili jego życia. Że trzeba pragnąć Mnie usłyszeć, słuchać i wykonywać to, co wskazuję – pragnąć żyć według pouczeń Moich”.

Nauczycielka racjonalnie podchodząca do życia, która sama o swojej wierze mówiła, iż była w dużej sprzeczności z nauczaniem Kościoła. Do czasu, gdy w 1985 roku w Gostyniu objawił się jej Jezus Chrystus. Był to jednak dopiero początek jej drogi ku Chrystusowi, który nie odstępował jej w przeciwnościach, lecz zawsze służył radą i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. 

"Świadectwo" jest zapisem tych objawień, ujętym w bardzo przystępnej i przemawiającej do serca formie dialogu między prostą kobietą a Królem Wszechświata.

"Każdego prowadzę drogą dopasowaną do jego możliwości. Maksymalnie optymalną. Dlatego drogi są różne i nie można komuś zazdrościć jego drogi, jego doznać czy łask. Każdy otrzymuje to, co dla niego najlepsze, choćby wydawało się inaczej. Wy nie macie pełnego rozeznania. Dlatego musicie Mi ufać i godzić się na to, co czynię w waszym życiu. Godzić się z radością i ufnością, bo jest to najlepsze ze wszystkiego, co mogłoby być."

(fragment książki)

Dane
Wydawca Inne
ISBN 978-83-64774-61-4
Liczba stron 944
Autor Alicja Lenczewska
Dodatki Wstążeczka
Oprawa Twarda
Papier Biały
Wymiary 115 x 160 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Świadectwo. Dziennik Duchowy. Alicja Lenczewska (mały format) - oprawa twarda
Twoja ocena

Brak wpisów

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!