W blaskach Anioła

Jedyna publikacja przedstawiająca i charakteryzująca tak dokładnie i przejmująco osobowiść jak i duchowość bł. Anieli osoby świeckiej, służącej i tak nam bliskiej.

ISBN
978-83-85647-60-7
19,90 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Książka o bł. Anieli Salawie, o której Wielki Prymas Tysiąclecia Kard. Stefan Wyszyński w swoich Zapiskach więziennych stwierdził: "Im bardziej zdobywał ją sobie Bóg, tym więcej oddawała się ludziom w przedziwnej gotowości ofiary i usłużności, a nawet zastępczego cierpienia. Jest to doskonała patronka na czasy współczesne". Zgodnie ze słowami Ojca Św. Jana Pawła II, "uczy nas bycia wolnymi" oraz wskazuje nam "drogę ku przyszłości".

Na zakończenie uroczystości beatyfikacyjnej Anieli Salawy na krakowskim Rynku, 13 sierpnia 1991 roku, Ojciec Św. Jan Paweł II oznajmił: "Jest to dla mnie ogromna radość, że mogłem dzisiaj w Krakowie wynieść do chwały błogosławionych Anielę Salawę. Ile razy modliłem się przy jej relikwiach, jak głęboko zapadły mi w pamięć, w serce te słowa: Panie, żyję, bo każesz, umrę, kiedy chcesz, zbaw mnie, bo możesz!"

"W blaskach Anioła" to żywot napisany na podstawie współczesnych Anieli Salawie dokumentów. Tchnie więc ta książka niezaprzeczalnym autentyzmem i historycznymi realiami miasta Krakowa I wojny światowej i odradzania się wolnej Polski, za którą Aniela ofiarowała Bogu swe cierpienia i życie.

* Książka zawiera kolorowe zdjecia.

* Format A5 (142 mm x 203 mm), str. 232, oprawa miękka

Dane
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:W blaskach Anioła
Twoja ocena

Brak wpisów