Życie w uwielbieniu

Uwielbienie jako postawa serca i całkowita dyspozycyjność wobec Jezusa Chrystusa eucharystycznego, który oczyszcza nas, przemienia i umacnia naszą wiarę.

ISBN
83-7201-206-7
11,90 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Uwielbienie jako postawa serca i całkowita dyspozycyjność wobec Jezusa Chrystusa eucharystycznego, który oczyszcza nas, przemienia i umacnia naszą wiarę.

Adoracja-uwielbienie nie jest zadaniem zastrzeżonym wyłącznie dla tych, którzy żyją w klasztorach; jest żywotną częścią wiary chrześcijańskiej. Autorka udziela nam pewnych wskazówek, jak żyć dzień po dniu uwielbieniem w naszym, jakże „zabieganym" życiu. Wówczas, z uwagą wewnętrznie zwróconą ku Chrystusowi, niezależnie od rodzaju aktywności, jaką rozwiniemy, będziemy rozwijać w sobie żywą miłość do Niego, czerpiąc z niej nieskończone moce.

Autorka pomaga nam zrozumieć, że jeżeli odrzucimy wszystko, co w nas powierzchowne i co powoduje rozproszenie, życie uwielbieniem pozwoli nam dotrzeć do najskrytszych głębi nas samych, tam gdzie Bóg oczekuje, aby ukazać nam swoją Obecność. Jeśli wytrwale będziemy trzymać nasze oczy zwrócone na osobę żywego Jezusa, On wypełni nas swoją obecnością, obdaruje równowagą, tchnie w nasze dusze więcej radosnej nadziei, głębokiego pokoju, który jest ponad wszystkim, co nas doświadcza, i ponad wszelkim cierpieniem.

Marie-Benoite Angot jest mężatką i matką czwórki dzieci, absolwentką prawa, ze specjalnością z prawa cywilnego. Stała u początków Maisons d'adoration, a obecnie jest moderatorką tego ruchu. „Domy uwielbienia” są uznane kanonicznie przez Kościół i bardzo dynamicznie rozwijają się.

wyd. I, Warszawa 2005

Dane
ISBN 83-7201-206-7
Liczba stron 148
Autor Marie-Benoite Angot
Oprawa Miękka
Papier Zwykły
Wymiary 11x18,5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Życie w uwielbieniu
Twoja ocena

Brak wpisów