Czego chce od nas Maryja?

Czego chce od nas Maryja?

W tym tygodniu 27 czerwca obchodziliśmy dwa ważne święta. 140-lecie objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie i święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Odpowiedzmy sobie na pytanie: jakie przesłanie płynie dla nas z Gietrzwałdu i z tej niezwykłej ikony?

Jedyne zatwierdzone w Polsce objawienia Maryi miały miejsce w Gietrzwałdzie. Trwały trzy miesiące. Książka „Sekret Gietrzwałdu” pomoże Ci przenieść się tam sercem i zobaczyć co kryje to cudowne miejsce. Dowiesz się z niej czego chciała od nas Maryja i o co prosiła. Ta lektura przyciągnie Cię tam gdzie Maryja czeka i chce udzielić Ci wielu łask. Autor ks. Józef Orchowski, to wybitny znawca tematyki maryjnej, piszący do „Królowej Różańca Świętego”. 100 stron w kolorze ze zdjęciami! 

Zobacz książkę!


27 czerwca to także dzień Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tę Ikonę zna każdy z nas, jednak nie wielu wie jak niezwykłą ma ona historię, ile łask kryje się za tym wizerunkiem, jakie objawienia. Książka „Cuda Łaski Matki Bożej Nieustającej Pomocy” opisuje dzieje i znaczenie obrazu, cudowne uzdrowienia za przyczyną Matki Nieustającej Pomocy, nawrócenia i niezliczone duchowe łaski wyproszone przed Jej wizerunkiem. Poznaj więc moc cudownej Ikony! Prawie 400 stron niezwykłej lektury!

Zobacz książkę!

Weekendowa promocja maryjna!

Z okazji rocznicy objawień i święta Matki Bożej Nieustającej Pomocy czeka na Ciebie promocja! Powyższe książki otrzymasz za jedyne 19,90 zł. To wyjątkowa okazja by zaoszczędzić ponad 18 złotych!

Nie zwlekaj – promocja trwa do końca weekendu! Zobacz tutaj…

To nie wszystko!

W ramach promocji czeka na Ciebie także cudowna ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed którą możesz wymodlić wiele łask! Cena promocyjna to: 19,90 zł. Zobacz tutaj!Powiązane rzeczy