Czas i koszty dostawy

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Szczegółowe informacje o wysyłce:

Dni wysyłki

Wysyłka zamówień do odbiorców indywidualnych realizowana jest trzy razy w tygodniu: PONIEDZIAŁEK, WTOREK i CZWARTEK. W sytuacjach, kiedy jest potrzebne nadanie przesyłki w inne dni, prosimy o kontakt telefoniczny.

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki w naszej księgarni internetowej opierają się na stawkach Poczty Polskiej powiązanej z wagą przesyłki lub stawkach kurierskich. Proszę pamiętać, że w przypadku nieodebrania przesyłki (przesyłka awizowana) Kupujący zostanie obciążony kosztami ponownej wysyłki, co wynika z przepisów Kodeksu Cywilnego. Łączna waga zamówionych produktów jest sumowana i w oparciu o nią klient ma możliwość wyboru jednej z poniższych opcji wysyłkowych:

I. Wysyłka do Polski

1. Przesyłka listowa, nierejestrowana (Poczta Polska) 

W tej opcji można nadać przesyłki w o wadze do 500 gram wg cennika Poczty dla przesyłek pocztowych ekonomicznych. Aktualna tabela stawek wysyłkowych dostępna jest na stronie Poczty Polskiej. Uwaga: Poczta Polska rozróżnia koszt przesyłki według gabarytów, co także jest uwzględnione przy składaniu zamówień w naszym sklepie internetowym. 

2. Przesyłka listowa, rejestrowana (Poczta Polska) 

Przesyłki w o wadze do 500 gram wg cennika Poczty dla przesyłek pocztowych poleconych. Aktualna tabela stawek wysyłkowych dostępna jest na stronie Poczty Polskiej. Uwaga: Poczta Polska rozróżnia koszt przesyłki według gabarytów, co także jest uwzględnione przy składaniu zamówień w naszym sklepie internetowym. 

  • Przesyłka polecona ekonomiczna do 500 gr, format S: 6,50 zł brutto
  • Przesyłka polecona priorytetowa do 500 gr, format S: 8,50 zł brutto

3. Przesyłka Kurier 2.0 (Poczta Polska) 

Przesyłki w dowolnym przedziale wagowym Kurier 48 z możliwością płatności przy odbiorze. Przesyłka posiada możliwość śledzenia. Dostarczana jest do 2 dni roboczych od dnia nadania.

  • Kurier 48 w opcji przedpłaty: 13,00 zł brutto
  • Kurier 48 w opcji pobrania (płatność u listonosza): 15,00 zł brutto

4. Przesyłka Kurierska (Kurier DPD) 

Przesyłki w dowolnym przedziale wagowym, obsługiwane przez przewoźnika DPD z możliwością płatności przy odbiorze. Przesyłka posiada możliwość śledzenia. Dostarczana jest od 1 do 2 dni roboczych od dnia nadania. Wysyłka tego samego dnia pod warunkiem złożenia i opłacenia zamówienia tego samego dnia do godziny 9.00.

  • Kurier DPD - standard w opcji przedpłaty: 22,35 zł brutto (w przypadku zamówień o łącznej wadze do 2 kg) lub 28,35 zł brutto (w przypadku zamówień o łącznej wadze powyżej 2 kg)
  • Kurier DPD - pobranie (płatność u kuriera): 26,29 zł brutto (w przypadku zamówień o łącznej wadze do 2 kg) lub 32,29 zł brutto (w przypadku zamówień o łącznej wadze powyżej 2 kg)

5. Przesyłka do punktu (Orlen Paczka)

Przesyłki w przedziale wagowym do 2 kg, obsługiwane przez przewoźnika Orlen Paczka - dawniej: Paczka w Ruchu. (Brak możliwości płatności przy odbiorze). Przesyłka posiada możliwość śledzenia. Dostarczana jest do wybranego punktu odbioru w terminie od 3 do 5 dni roboczych od dnia nadania.

  • Orlen Paczka: 11,50 zł brutto

II. Wysyłka za granicę:

Cennik według stawek wagowych Poczty Polskiej. W razie potrzeby dodatkowych uzgodnień kontaktujemy się z Klientem.

  • Przesyłka listowa nierejestrowana. Cennik
  • Przesyłka listowa rejestrowana, priorytetowa. Cennik

Podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl