Godzina łaski dla świata – i nasze publikacje

Godzina łaski dla świata – i nasze publikacje

8 grudnia, w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w południe modlimy się w tzw. Godzinie Łaski. Wciąż jednak wielu z nas nie wie, skąd się ona wzięła. Otóż Matka Boża Róża Duchowna, objawiając się 8 grudnia 1947 r. pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech, powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

Dwie książki w temacie Godziny Łaski

Pragnąc przypomnieć o tych objawieniach, wydaliśmy książkę pt. "Maryja Róża Duchowna. Historia objawień w Montichiari–Fontanelle". Publikacja ta przybliża okoliczności i treść tych objawień, zawiera też opisy cudów, jakie miały miejsce w Montichiari, w tym fascynujące cuda słońca. 

Przygotowaliśmy także krótsze opracowanie, pt. "Godzina łaski dla świata", która w która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej. Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski. Publikacja na papierze kredowym i z kolorowymi zdjęciami.

Dostępne są także obrazki z przesłaniem z Montichiari-Fontanelle. 

Dedykowana strona internetowa

Osoby zainteresowane podstawowymi informacjami o Godzinie łaski zapraszamy także na naszą stronę: www.8grudnia.rosemaria.pl

Krótka informacja na Youtube o Godzinie łaskiPowiązane rzeczy