Kim jest dla mnie Maryja - najnowszy film ks. Śliżewskiego

Kim jest dla mnie Maryja - najnowszy film ks. Śliżewskiego

Kim jest dla Ciebie Maryja?

To pytanie zadaje w swoim filmie ks. Piotr Śliżewski, charyzmatyczny ewangelizator i rekolekcjonista.

Nie bez przyczyny nazywamy Maryję naszą matką. Jeśli Pan Jezus jest ojcem naszych dusz to Maryja jest ich matką. Matką duchową daną nam od Boga w odwiecznym planie Zbawienia.

Kim była młoda dziewczyna, której Bóg powierzył najważniejszą rolę w dziejach świata? Dlaczego właśnie Ona została Matką Zbawiciela i Matką wszystkich wierzących?

W filmie „Kim jest dla mnie Maryja” otrzymujemy materiały do medytacji na ten temat oraz refleksję nad głównym przesłaniem filmu. Musimy bowiem odpowiedzieć sobie na pytanie: Kim dla mnie jest Maryja? Odpowiedź na nie jest kluczowa do pogłębienia naszej wiary i relacji z Matką Boga.

W trakcie filmu przeżyjesz piękną podróż po polskich sanktuariach maryjnych. Refleksje, którymi dzieli się z nami ksiądz Piotr Śliżewski będą dla ciebie wyjątkowymi maryjnymi rekolekcjami. Ten czas skupienia i duchowej drogi przez miejsca poświęcone Matce Najświętszej pozwoli Ci zbliżyć się do tej najlepszej z Matek drogą zaufania i dziecięcej miłości.

Wejdź na maryjne ścieżki wraz z księdzem Piotrem, udaj się w wyjątkową duchową podróż, odkryj pobożność maryjną, a wstawiennictwo Matki Bożej przyczyni się do twojego uświęcenia, wyrwania z grzechów i życia w zjednoczeniu z Panem Bogiem! Matka czeka na Ciebie z niezwykłym duchowym ukojeniem, gdy już odpowiesz sobie na pytanie: Kim jest dla mnie Maryja...

* Film trwa 68 min. Patronuje mu czasopismo: „Królowa Różańca Świętego”.

Zobacz na youtube:Powiązane rzeczy