Niedziela Miłosierdzia Bożego
Niedziela Miłosierdzia Bożego

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"
(papież Franciszek, 17 marca 2013 r.)

Z okazji uroczystości Niedzieli Miłosierdzia Bożego zachęcamy Państwa do zakupu naszych książek i dewocjonaliów, które mamy nadzieję, jeszcze bardziej przybliżą nas do Miłości Bożej.


- PŁYTY MUZYCZNE ZESPOŁU LUMEN -

Moja Miłość. Dialog z Miłością Miłosierną

To jubileuszowa książeczka (10-lecie Zespołu) wydana twardej oprawie wraz z nagraniami w wyjątkowej aranżacji Zbigniewa Małkowicza i wspaniałym śpiewem Marzeny Małkowicz do pięknych tekstów o miłosierdziu Bożym, na bazie "Dzienniczka" św. siostry Faustyny Kowalskiej.

cena: 25 zł

Uwaga! Do płyty dokładamy gratis książeczkę: "Koronka i nowenna do Bożego Miłosierdzia"

 

Miłosierdzie Boże. Pop-oratorium

Tekstom, zaczerpniętym z Dzienniczka św. siostry Faustyny, towarzyszy muzyka w bardzo różnorodnych stylach. „W utworze zawarłem elementy muzyczne z różnych stron świata, by w ten sposób podkreślić, że miłosierdzie Boże jest przeznaczone dla każdego, niezależnie od pochodzenia" - mówi Zbigniew Małkowicz.

cena: 25 zł

Zobacz także pozostałe płyty Zespołu Lumen:

Psalmy Dawida cena: 25 zł

Matko, która nas znasz - pieśni maryjne - cena: 25 zł


- DEWOCJONALIA -

Książeczka i różaniec: Koronka i nowenna do Miłosierdzia Bożego

Włoska książeczka (w polskiej wersji językowej) zawiera Koronkę do Miłosierdzia Bożego, nowennę do Miłosierdzia Bożego, życie św. Faustyny, historię i znaczenie obrazu Jezusa Miłosiernego.

cena: 23,50 zł

 

Koronka z modlitwą do Miłosierdzia Bożego

Koronka-różaniec oraz obrazek zawierający wizerunek Jezusa Miłosiernego, modlitwy oraz instrukcję odmawiania koronki. 

cena: 11 zł

 

Różaniec - Jezus Miłosierny i św. Faustyna

Różaniec na łańcuszki z medalikiem Jezusa Miłosiernego i św. Faustyny.

cena: 7,90 zł

 


- KSIĄŻKI -

33 dni z Miłością Miłosierną

To 33-dniowe rekolekcje indywidualne, przygotowujące do aktu ofiarowania poprzez modlitwę serca. Są one oparte na nauczaniu św. Teresy z Lisieux. Autor ukazuje nam potężne działanie prostego oddania się Miłości Miłosiernej w życiu największych świętych naszych czasów. Książka jest zaproszeniem do tego, żebyśmy - tak jak św. Teresa - zamiast zasługiwać na niebo, zaufali Miłości, zawierzyli się Jej i każdego dnia starali się Ją odwzajemniać.

- cena: 24,90 zł

 

Św. Faustyna i dusze czyśćcowe

Książka przedstawia życie, doświadczenia mistyczne i przesłanie miłosierdzia głoszone przez świętą Siostrę Faustynę w perspektywie nauczania Kościoła o duszach cierpiących w czyśćcu. Ponadto zawiera bogaty zbiór modlitw do Miłosierdzia Bożego i za dusze czyśćcowe.

cena: 24,90 zł

 

Pamiętajcie o miłości. André Frossard

Niezwykła biografia Maksymiliana Kolbe w której autor (André Frossard) przedstawia Kolbe jako nie papierową postać, ale prawdziwego człowieka, którego życie jest podporządkowane naczelnej idei miłości - miłości do Maryi, do Boga i do bliźnich. Miłości, dla której oddał życie.

cena: 24,90 zł

 

Bartolo Longo. Miłosierdzie, które zmienia historię

Błogosławiony Bartolo Longo, człowiek modlitwy i czynu, był jednym z tych katolików, którzy szukali w miłosierdziu, prócz odniesienia duchowego, fermentu zdolnego do przekształcenia miasta w strukturę społeczną wrażliwą na los ubogich i odrzuconych. W latach, kiedy konflikt pomiędzy Kościołem a państwem niepokoił sumienia duchownych oraz wierzących ludzi polityki, połączył bezwarunkową wierność Kościołowi i papieżowi z posłuszeństwem państwu włoskiemu.

- oprawa twarda - cena: 44,90 zł

- oprawa miękka - cena: 34,90 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl