Październik z Maryją
Październik z Maryją

Rozpoczynaj piękne dni październikowe z modlitwą do Matki Bożej!

Jeśli pragniesz przeżyć październik w duchu modlitwy, pogłębić swoją wiarę i umocnić więź z Matką Bożą, to masz na to świetny sposób: miesięczne nabożeństwo wg św. Alfonsa Marii Ligouriego – jednego z największych czcicieli Matki Bożej w dziejach Kościoła.

To właśnie św. Alfonsowi objawiała się Maryja, którą nazywał: „naszą nadzieją i wspomożycielką nieszczęśliwych”. Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać.

Nabożeństwo na Youtube (do wysłuchania), dla każdego, bezpłatnie. To 10- 15 minut dziennie.

Każdy dzień "Października z Maryją" to kolejna porcja rozważań, modlitwy i zadanie duchowe. Dzięki temu poznasz Matkę Bożą w jej licznych cnotach i łaskach, które zsyła na swoich czcicieli.

DOŁĄCZ DO NABOŻEŃSTWA!

Wystarczy podać e-mail na stronie nowenny.pl, a przez cały miesiąc będziesz otrzymywać bezpłatnie kolejne dni nabożeństwa na swój adres e-mail Dzięki temu nie przeoczysz żadnego z dni.

Zapisz się tu: http://nowenny.pl/pazdziernik-z-maryja

Przygotuj się już dziś!

Nabożeństwo audio (które będzie dostępne na Youtube) powstało na podstawie książki "Miesiąc z Maryją" – zobacz tutaj – . Dostępnej także w formie audiobook! – zobacz tutaj –

Kupując książkę, audiobook lub promocyjny zestaw: książka + audiobook - zobacz tutaj -, będziesz mógł w każdej chwili sięgnąć po modlitwę i rozważania, które będą omawiane podczas nabożeństwa. 

UWAGA! Kupując książkę lub audiobooka z nabożeństwem, otrzymasz GRATIS koronkę z modlitwą do Siedmiu Radości Najświętszej Maryi Panny!

* Promocja trwa do 11 października.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl