Poznaj "Królową Różańca" – pobierz darmowy PDF!

Poznaj "Królową Różańca" – pobierz darmowy PDF!

Pisanie o rewolucji cyfrowej, nowych nośnikach i czytnikach robi się już nieco… nudne. To oczywiste sprawy, a ich konsekwencją są spadające nakłady publikacji drukowanych. Coraz więcej osób korzysta z tabletów i smartfonów, które ułatwiają i upraszczają komunikację. Może i Ty do nich należysz?

Wydanie specjalne PDF – dla każdego, bezpłatnie!

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy cyfrowe wydania naszego czasopisma „Królowa Różańca Świętego” w postaci PDF, a także numer specjalny. To wydanie zawiera przegląd wybranych tekstów, jakie ukazały się w „Królowej…” w ostatnich dwóch latach. Ma ono za zadanie zaprezentować główne tematy, na jakich skupia się nasze czasopismo.

Nie, nie odchodzimy od wersji drukowanej. Wydanie papierowe doskolane spełnia swoją rolę, jako uniwersalnego nośnika treści. Drukowaną gazetę możesz łatwo przeglądać i czytać w podręcznym formacie, bez potrzeby włączania urządzeń elektronicznych; możesz je przekazać komuś lub wysłać do więzień i szpitali.

Jak pobrać plik PDF?

Kliknij na poniższy obrazek i pobierz plik PDF na swój tablet lub komputer.

Królowa Różańca Świętego - PDF

Jeśli  plik otwiera się w przeglądarce, kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz opcję: "Zapisz plik jako…"

O naszym czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” jest czasopismem poświęconym Matce Bożej Różańcowej, różańcowi oraz nowennie pompejańskiej. Pragniemy wychodzić do wszystkich osób modlących się na różańcu, w tym szczególnie do osób modlących się nowenną pompejańską. Gazeta ukazuje się od lutego 2012 r., najpierw jako kwartalnik, od 2016 r. jako dwumiesięcznik. Od początku istnienia, czasopismo jest prowadzone przez osoby świeckie we współpracy z duchownymi. Asystentem kościelnym – zgodnie z decyzją abp. Stanisława Gądeckiego – jest ks. kan. dr Jan Glapiak, moderator różańca archidiecezji poznańskiej.

Wokół czasopisma wyrosło wiele inicjatyw różańcowych, jak Radio Różaniec, apostolstwo dla więzień i szpitali, aplikacje do modlitwy, internetowe strony pomocowe. Organizujemy rekolekcje i pielgrzymki do sanktuarium w Pompejach. Staramy się wciąż poszerzać zakres naszego działania i zapraszać do współpracy nowe osoby.

Ufni, że czasopismo spotka się z Twoim zainteresowaniem, zapraszamy Cię do jego stałej lektury!

Marek Woś z RedakcjąPowiązane rzeczy