Promocje na pompejańskie święto 8 maja!

Promocje na pompejańskie święto 8 maja!

8 maja w Sanktuarium w Pompejach odbywa się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem delegata papieskiego arcybiskupa Tommasa Caputo oraz  transmitowana na całe Włochy uroczysta chwila odczytania Supliki do Dziewicy Pompejańskiej. To dzień wielkich różańcowych łask! Zapraszamy Cię do modlitwy Supliką, najlepiej w południe 8 maja. POBIERZ SUPLIKĘ STĄD!

Jak powstała Suplika?

… i dlaczego właśnie 8 maja? – Zobacz tutaj!

Zapraszamy na okolicznościowe transmisje!

Zobacz tutaj!

Tradycyjnie, w święta pompejańskie, czekają nas specjalne promocje i prezenty!

Możesz poznać bliżej to cudowne miejsce, przenieść się tam duchowo dzięki dwum filmom: „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” i „Człowiek Miłosiedzia” W związku z pompejańskim świętem mamy specjalną promocję! Oba filmy możesz nabyć w wyjątkowej cenie za jedynie: 14,90 zł

Tajemnica Nowenny Pompejańskiej otrzymała pierwszą nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich Niepokalna. To tryptyk filmowy, który da Ci odpowiedź na pytania: Gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się ona wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej? ZOBACZ TUTAJ!

„Człowiek Miłosiedzia” to książeczka biograficzna o bł. Barolo Longo pierwszym apostole nowenny pompejańskiej, a z nią płyta DVD i dwa filmy – fabularny i dokumentalny. Niech ich obejrzenie pomoże nam poznać tajemnicę świętości tego człowieka i ukazać nam jego życie jako wzór dla nas, tak jak chciał tego św. Jan Paweł II nawzywając bł. Bartola przykładem dla świeckich katolików. ZOBACZ TUTAJ!

To nie wszystko, mamy dla Ciebie także beletryzowaną biografię błogosławionego w promocyjnej cenie 19,90 zł: Od kapłana szatana do apostoła różańca autorstwa Marka Wosia, w formie audiobooka w znakomitej interpretacji Jacka Lecznara. Poznaj bliżej tego wyjątkowego człowieka, którego życie można streścić w zdaniu: z dna piekła na ołtarze Kościoła. ZOBACZ TUTAJ!

Niech te filmy oraz audiobook zachęcą Cię do pełnego ufności zawierzenia Królowej Różańca tak jak uczynił to bł Bartolo Longo!  Ponadto nabywając cytowaną książkę "Bartolo Longo. Miłosierdzie które zmienia historię" otrzymasz książkę "Matka Boża Pompejańska ratuje dzieci więźniów" w prezencie. ZOBACZ TUTAJ!

Więcej o bł. Bartolu - www.bartolo-longo.plPowiązane rzeczy