WYGRAJ PIELGRZYMKĘ DO POMPEJÓW!

WYGRAJ PIELGRZYMKĘ DO POMPEJÓW!

Drodzy czytelnicy! 

Wielu z nas pragnie odwiedzić sanktuarium w Pompejach. Czujemy wyjątkową więź z tym miejscem, chcemy osobiście tam się stawić, by prosić i dziękować. Dlatego wraz z Fundacją Królowej Różańca Świętego, wydająca czasopismo "Królowa Różańca Świętego" przygotowaliśmy konkurs, w którym może wziąć udział każdy, kto jest posiadaczem książki „Historia sanktuarium w Pompejach”  i ma w sercu miłość do Dziewicy Pompejańskiej.

Książka ta znalazła swoich wiernych Czytelników. Może i Ty do nich należysz? Jeśli tak, to dołącz do naszego konkursu!

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić dwa warunki.

  1. Napisać z serca, dlaczego pragniesz pojechać do sanktuarium w Pompejach? – Swoją wypowiedź zmieść w najwięcej pięciu zdaniach (lub 1000 znaków).
  2. Posiadać książkę: „Historia sanktuarium w Pompejach” zamówioną w Wydawnictwie Rosemaria na www.rosemaria.pl. Tym samym zależy nam na osobach, które mają pogłębioną więź z sanktuarium w Pompejach i wiedzę o nim, opartą o to wspaniałe dzieło bł. Bartola Longo, a zarazem są czytelnikami książek Wydawnictwa Rosemaria.

Jeśli dopiero chcesz zamówić tę książkę, zrób ją na naszej stronie www.rosemaria.pl. Jednym z warunków zgłoszenia jest numer zamówienia z tej strony.

Zgłoszenia można przysłać wypełniając formularz na tej stronie: https://rozaniec.info/wygraj-pielgrzymke-do-pompejow/.

Rozpatrzenie wyników i regulamin

Wypowiedzi, które spełniają wymogi konkursowe, ­zostaną w formie anonimowej przedstawione trzem księżom oraz przedstawicielowi Wydawnictwa Rosemaria na naszych rekolekcjach pompejańskich 14 października. Spośród nich zostanie wybrana jedna odpowiedź, której autor otrzyma zaproszenie na XII pielgrzymkę pompejańską – informacje o tej pielgrzymce znajdziez tutaj. Regulamin znajdziesz na tej stronie: REGULAMIN KONKURSU NA XII PIELGRZYMKĘ POMPEJAŃSKĄ

Jak przysłać zgłoszenie?

Najprościej – wypełnij formularz na tej stronie: https://rozaniec.info/wygraj-pielgrzymke-do-pompejow/Powiązane rzeczy