Zawierz się św. Józefowi

Zawierz się św. Józefowi

Mało kto pamięta, że Leon XIII, który ustanowił miesiąc różańca, w 1889 roku napisał w encyklice „Quamquam pluries”:

„Jest rzeczą bardzo chwalebną i zbawienną także miesiąc marzec, jak to się w niektórych miejscach dzieje, poświęcić czci św. Józefa przez codzienne nabożeństwa”.

Dlatego serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do miesięcznego, internetowego nabożeństwa ku czci świętego Józefa! Odbędzie się ono właśnie w marcu, miesiącu św. Józefa.

Pierwsze, pełne wydanie!

W Polsce istnieją podobne nabożeństwa w wersji mocno skróconej i okrojonej. Nasze wydanie ukazało się w 2016 roku we współpracy z Papieskim Sanktuarium w Pompejach. To jedyne pełne i zatwierdzone wydanie miesięcznego nabożeństwa ze św. Józefem. Książkę napisał bł. Bartolo Longo po niezwykłym cudzie św. Józefa w Pompejach (zob. niżej).

Jak dołączyć?

Poświęć mniej niż kwadrans dziennie, a przekonasz się o niezwykłości św. Józefa i jego wielkiej mocy, jako naszego orędownika w niebie. Każdy dzień nabożeństwa to krótka lektura duchowa, modlitwa i zadanie, które pogłębią Twoją więź ze św. Józefem.

Do nabożeństwa możesz dołączyć na dwa sposoby:

    1. 1. Zapisz się na stronie www.nowenny.pl i otrzymuj bezpłatnie kolejne dni nabożeństwa wprost na swój e-mail przez cały marzec. Zobacz tutaj

Miesiąc św. Józefa

  1. 2. Zamów pięknie wydaną książkę (oprawa miękka lub twarda ze wstążeczką) lub audiobook.

Błogosławiony Autor nabożeństwa

Autorem jest bł. Bartolo Longo, święty różańca, który napisał też nowennę pompejańską, i który był gorliwym czcicielem św. Józefa. Pod wpływem niezwykłego cudu, jaki miał miejsce w sanktuarium w Pompejach, zbudował ołtarz ku jego czci i napisał to specjalne nabożeństwo. 

Obejrzyj na Youtube:

Pobierz fragment książki

Przekonaj się o wartości naszej publikacji! Kolor, dobry papier, oprawa twarda, szyta ze wstążeczką. Zobacz też, jak wygląda nasza książka – pobierz PDF z podglądem!Powiązane rzeczy