Promocje
Objawienia Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie (oprawa miękka)
Objawienia Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie (oprawa miękka)

27,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 27,00 zł
szt.
Wielkość świętego Michała Archanioła. Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa twarda) - SEPIA
Wielkość świętego Michała Archanioła. Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa twarda) - SEPIA

28,50 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
szt.
Lourdes. Wezwanie do pokuty
Lourdes. Wezwanie do pokuty

11,90 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 6,50 zł
szt.
Sekret Gietrzwałdu
Sekret Gietrzwałdu

11,90 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 5,00 zł
szt.
Godzina Łaski dla świata
Godzina Łaski dla świata

11,90 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 5,00 zł
szt.
KOMPENDIUM Różaniec i nowenna pompejańska
KOMPENDIUM Różaniec i nowenna pompejańska

11,90 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 5,00 zł
egz.
W cieniu Krzyża. Święta Rita z Cascii – biografia, modlitwy, świadectwa!
W cieniu Krzyża. Święta Rita z Cascii – biografia, modlitwy, świadectwa!

11,90 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 5,00 zł
szt.
Modlitwa z wiarą. Bartolo Longo
Modlitwa z wiarą. Bartolo Longo

4,99 zł

Cena regularna: 5,90 zł

Najniższa cena: 5,90 zł
szt.
Zestaw 1 - dla początkujących
Zestaw 1 - dla początkujących

16,35 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
szt.
Koszulka: Ichtis
Koszulka: Ichtis

29,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 29,00 zł
szt.
Modlitwy do św. Józefa
Modlitwy do św. Józefa

2,50 zł

Cena regularna: 2,99 zł

Najniższa cena: 2,99 zł
szt.
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa miękka)
Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych (oprawa miękka)

19,90 zł

Cena regularna: 25,00 zł

Najniższa cena: 17,90 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Królowa Różańca Świętego - numer 22

Dostępność: duża ilość
Cena: 3,90 zł 3.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Matka Trzykroć Przedziwna – Stanisława Gamrat

„Weźcie obraz Matki Bożej i dajcie jej honorowe miejsce w waszym domu. To miejsce stanie się miniaturą sanktuarium, gdzie ten łaskami słynący obraz dowiedzie mocy swojego działania poprzez stworzenie świętej rodziny i formowanie świętych jej członków” – powiedział sługa Boży Józef Kentenich.

Józef Kentenich – Stanisława Gamrat

Józef Kentenich urodził się 16 listopada 1885 r. w Gymnich koło Kolonii. Po ukończeniu gimnazjum w 1904 roku wstąpił do pallotynów, a w 1910 przyjął święcenia kapłańskie. Na początku pracował jako nauczyciel, a następnie wychowawca w niższym seminarium duchownym pallotynów w Schönstatt (czyt. Szensztat). Na podstawie zdobytych doświadczeń i obserwacji postanowił udoskonalić obowiązujące metody wychowawcze. Duchową odnowę postanowił powierzyć Matce Bożej – jak to praktykował św. Wincenty Pallotti, dlatego 18 października 1914 r. powierzył się wraz z klerykami Jej opiece, zawierając tzw. Przymierze Miłości w kaplicy na obrzeżach Szensztat. Wydarzenie to określono mianem kamienia milowego historii Szensztatu.

Rozmowa: Pan Bóg zawsze znajdzie drogę do człowieka

Ksiądz Krzysztof Winkler od dziesięciu lat jest proboszczem w Suszcu, parafii w archidiecezji katowickiej oraz duszpasterzem ruchu szensztackiego w tej diecezji. To właśnie tam zetknął się z nowenną pompejańską. W rozmowie z „Królową Różańca Świętego” opowiada, jak ta niezwykła modlitwa wpływa na życie jego i parafii św. Stanisława, którą się opiekuje.

Protestant w hołdzie Maryi – Stanisława Gamrat

Kto stawia kapliczkę w środku puszczy? Tylko ktoś, kto zyskał w tym właśnie miejscu jakieś szczególne łaski.

Rozważania różańcowe. Tajemnice chwalebne – Magdalena Buczek

Siedem grzechów głównych. Lenistwo. – Marek Woś

Aż do śmierci stawaj do zapasów o prawdę, a Pan Bóg będzie walczył o ciebie. Nie bądź odważny w języku, a gnuśny i leniwy w swych czynach.  (Syr 4, 28–29)

krs4Wyspa  skarbów. Drogocenna Księga – Patrycja Pierzynka

Wyrusz razem z nami na poszukiwanie duchowych skarbów! Zobacz, „jak wielkie rzeczy” (1 Kor 2, 9) przygotował dla nas Wszechmogący! Zapraszamy Cię do lektury cyklu artykułów pt. „Wyspa skarbów”, w ramach którego będziemy podróżować po wyspie naszego życia, próbując odkryć, jakimi skarbami zostaliśmy obdarowani przez Boga. Niech w naszej podróży prowadzą nas słowa Pana Jezusa, który nieustannie zachęca do gromadzenia „skarbów w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną” (Mt 6, 20).

Przez Maryję do Jezusa – Lidia Wajdzik

Przez Maryję do Jezusa – to myśl przewodnia, hasło św. Ludwika Marii Grignion de Montfort w jego dziełkach: Traktat o doskonałym nabożeństwie i Tajemnica Maryi. Zachęcam więc – zapoznaj się z tymi opracowaniami i oddaj się w niewolę miłości Jezusa, powierz się Maryi, by uświęcić swoje życie i w drodze do domu Ojca Niebieskiego całkowicie oddać się Jezusowi.

Obietnice Maryi dla modlących się różańcem – O. Konstanty Maria Żukiewicz OP

Święta Maryjo, wspomagaj nędznych, Pocieszaj płaczących, Dźwigaj wątpiących… – Tak modlił się do Bogarodzicy św. Augustyn. Kilka słów zaledwie, a raczej kilka westchnień, ale tak mógł się modlić człowiek, który przeszedł przez najczarniejsze chwile w życiu. Wsłuchani w tę modlitwę odnajdujemy siebie i nasze potrzeby, nasze prośby. Nędza, płacz, zwątpienie, jakże ściśle łączą się z życiem ludzkim, nieraz stanowią tło całego życia, a przynajmniej często obejmują główne jego chwile.

krs1Louis Budenz. Elektryzująca rozmowa o Maryi – ks. Józef Orchowski

„Dla każdego, kto pragnie wewnętrznego pokoju i duchowej czystości, sanktuarium powinien być Kościół katolicki. Wspaniale ogarnia On swą miłością, objawiając swą rolę jako przedstawiciela Chrystusa. Do doskonałości i nieskalanego charakteru Matki Kościół dołącza miłość Jezusa do grzeszników. Miłość ta pulsuje w każdej godzinie katolickiego życia. Z jakąż pokorą, ale i szczęściem, daje nam znać, że św. Piotr – pierwszy przywódca Kościoła – wypłakał morze łez za grzech zaparcia się. Podobnie powinien pokutować każdy grzesznik.” Te słowa zapisał w swoim notatniku Louis Francis Budenz, amerykański działacz i wpływowy członek Partii Komunistycznej USA.

Matka Boska od Szczęśliwych Powrotów – Krzysztof Jędrzejewski

W Tatrach, nad brzegiem Morskiego Oka, wisi na limbie mała kapliczka z figurką Maryi.

Wieża Dawidowa i Wieża z kości słoniowej – Renata Gontarz

Litania loretańska jest jedną z najczęściej odmawianych modlitw do Matki Bożej. Zapewne wielu z nas odmawia ją przynajmniej raz na jakiś czas. Znajdują się w niej tytuły Maryi, które są oczywiste i zrozumiałe dla wszystkich jak „Matka najmilsza”, „Uzdrowienie chorych”, „Ucieczka grzesznych”. Są jednak też takie, które są dla nas mniej zrozumiałe. Wśród nich można by wymienić określenia takie jak „Wieża Dawidowa” i „Wieża z kości słoniowej”. Cóż te tytuły mają wspólnego z Maryją?

Umiłowany Syn Boży, czyli chrzest Pana Jezusa w Jordanie – Renata Gontarz

Basia i Leszek od rana szykowali się do wielkiej uroczystości. Dziś mają odbyć się chrzciny ich malutkiego kuzyna – Jasia. Ciocia i wujek przynieśli go do kościoła w pięknie ozdobionym białym beciku. Było też kilkoro innych niemowlaków, które również w tym dniu po raz pierwszy zostały przyniesione przez rodziców do świątyni.

Różaniec, Guido Reni i życie jak…nowenna pompejańska – Izabela Marciniak

Początków modlitwy, na bazie której zrodził się różaniec, należy dopatrywać się już w okresie wczesnego chrześcijaństwa, kiedy to mnisi, wypowiadając określoną liczbę formuł modlitewnych, często wykorzystywali do tego sznureczek z pętelkami (niekiedy kamykami), aby się nie pomylić. Powszechnie wiadomo, że zakonnicy każdego dnia modlili się, odczytując lub śpiewając psalmy. Ponieważ osoby świeckie nie umiały czytać, zalecano, aby włączały się w liturgię poprzez odmawianie innych modlitw w liczbie 150, bo właśnie tyle jest psalmów. I tak z końcem XI w. zaczęto odmawiać 150 razy Modlitwę Pańską, co przyczyniło się do powstania tzw. Psałterza Jezusa. Na początku XII w. w miejsce modlitwy Ojcze nasz wprowadzono Zdrowaś, Maryjo, ale odmawiano tylko pierwszą część modlitwy (druga, zaczynająca się od słów Święta Maryjo, pojawiła się dopiero pod koniec XV w.). W ten sposób powstał Psałterz Maryjny, czyli różaniec.

krs2Jak pomagać duszom czyśćcowym? – Stanisława Gamrat

„Jest to rzecz pewna, że te biedne dusze dla siebie nic nie mogą, ale dla nas wiele mogą. Kto się do nich odwołuje, ten zawsze upragnioną łaskę otrzyma. Jeśli święci, co są w niebie, naszym zbawieniem się zajmują, chociaż od nas nic nie potrzebują;to o ileż bardziej dusze czyśćcowe, które naszymi modlitwami wspieraliśmy, po wydostaniu się z czyśćca, przez wdzięczność będą o nas pamiętać i nam w zbawieniu dopomagać? Nie odmawiaj – powiedzą – swej łaski Panie tym braciom naszym, którzy tyle starań dołożyli, aby nas z płomieni wydobyć.” – Święty Jan Maria Vianney

krs3Świadectwa różańca i nowenny pompejańskiej:

 • Jakby mi ktoś zdjął z karku… ogromny ciężar
 • W intencji zdrowia psychicznego
 • Kariera zawodowa
 • Tylko modlitwa może pomóc
 • Małżeństwo
 • Jeżeli się uda...
 • Wdzięczna Bogu
 • Wsparcie
 • Jeżeli się uda...
 • Problemy w małżeństwie
 • Uwolnienie
 • Maryjo, Dziękuję
 • Maryja była i jest z nami cały czas
 • Alkoholizm taty
 • Wypadek
 • Moje nawrócenie
 • Powrót do życia
 • Wierzę, że stanę na nogi
 • Pozytywna zmiana
 • Uwolnienie z nałogu
 • Przez nowennę za dusze czyśćcowe otrzymałem łaski
 • Cztery nowenny pompejańskie za dusze czyśćcowe
 • Dusze czekają na naszą modlitwę

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl