-25%

Królowa Różańca Świętego - numer 29

W okresie Bożego Narodzenia nasze oczy są szczególnie zwrócone na ubogi żłóbek, a w nim – na Dzieciątko Jezus. Modlimy się do Niego, śpiewamy Mu kolędy. Czas ten jednak nie trwa długo. Warto nabożeństwo do Dzieciątka Jezus kultywować przez cały rok kościelny.

Zimowa edycja "Królowej Różańca Świętego" – zapoznaj się z tym czasopismem różańcowym!

ISBN
2084-3097-29
Cena promocyjna 3,00 zł Cena 3,99 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty
 1. Zestaw czciciela św. Michała Archanioła
  Zestaw czciciela św. Michała Archanioła
  Cena promocyjna 49,70 zł Cena 79,70 zł

Poznaj zimowe wydanie "Królowej Różańca Świętego"! Zobacz nowe wydanie strona po stronie.

Dzieciątko Jezus od Dobrego Zdrowia – Stanisława Gamrat

W okresie Bożego Narodzenia nasze oczy są szczególnie zwrócone na ubogi żłóbek, a w nim – na Dzieciątko Jezus. Modlimy się do Niego, śpiewamy Mu kolędy. Czas ten jednak nie trwa długo. Warto nabożeństwo do Dzieciątka Jezus kultywować przez cały rok kościelny.

Zapomniana grota św. Michała – Marek Woś

Wszyscy znamy górę Gargano gdzie miały miejsce słynne objawienia św. Michała Archanioła z V wieku. Niewielu jednak – nawet Włochów!– zna tak ważne miejsce objawień św. Michała w Olevano sul Tusciano

Po co nam różaniec? – Marek Woś

W kolejnej części rozważań wokół Listu o różańcu, weźmiemy pod lupę problem, który zdaje się rosnąć. To sprawa niezrozumiała dla tych, którzy mają Maryję w sercu, a w dłoni różaniec. Sprawa, która dotyczy najczęściej młodego pokolenia i młodych ruchów w Kościele. Są katolicy, którzy umniejszają rolę Maryi i różańca, mówiąc, że nie należy przywiązywać wagi do tych tematów. Poznajmy ich argumentację!

Marsz dla Maryi – Krzysztof Jędrzejewski

W tym roku minęła setna rocznica objawień fatimskich. Nie mogłem więc nie iść „znowu” do Fatimy. Udałem się tam pieszo po raz trzeci, po moich marszach w 2001 i 2007 roku, co opisywałem na łamach „Królowej Różańca Świętego”.

Maryja przychodzi do każdego! – Marek Woś

13 listopada to szczególna data w kalendarzu świąt Matki Bożej Pompejańskiej. Tego dnia sanktuarium w Pompejach wspomina przywiezienie obrazu Królowej Różańca Świętego. Zawdzięczamy to bł. Bartolowi Longo, który w wiosce pompejańskiej rozpowszechniał różaniec wśród niepiśmiennych chłopów.

Adwokat Boga – red.

Rozmawiamy z Gertraud Mörtenhuber, autorką sztuki teatralnej „Adwokat Boga”, wystawianej w Austrii. Gertraud ma 49 lat, jest żoną i mamą dwojga dzieci: Sophii i Michaela. Od 28 lat pracuje jako nauczycielka religii w szkole średniej. A po pracy? – Czas nas pobożne pasje!

Pośrednictwo Panny Maryi cz. 3 – Ks. Józef Orchowski

Maryja objawiając się w Banneux, przedstawiła się jako Królowa Ubogich. Przekazała wizjonerce, Marietcie Becó, że strumień ma przynieść ulgę cierpiącym ze wszystkich narodów. Wyraziła życzenie, żeby przy nim stanęła kapliczka

O sztuce dokonywnia wyborów – Patrycja Pierzynka

W internecie można odnaleźć mnóstwo złotych myśli na temat przyjaźni. Wśród nich znajduje się następująca: „Czasem jedna rada przyjaciela warta jest więcej niż dziesiątki mądrych ksiąg”. Dziś przyjrzymy się właśnie takiej radzie, którą Jezus – nasz przyjaciel – kieruje do każdego z nas. 

„Kochać, cierpieć, wynagradzać” – Magdalena Buczek

Nazywana jest „fatimską mistyczką”. Przez 30 lat była całkowicie sparaliżowana. Jezus posłużył się nią, by ówczesny papież poświęcił świat Niepokalanemu Sercu Maryi.

Matka łaski Bożej – Renata Gontarz

W mowie potocznej, także w słownikach, słowo „łaska” utożsamiane jest z przychylnością i wspaniałomyślnością. Ktoś komuś udziela wsparcia lub pomaga w pokonaniu trudności, która dla tego drugiego jest niemożliwa do przejścia o własnych siłach. Przy czym trzeba podkreślić, że w udzieleniu łaski zawsze istnieje duża zależność osoby obdarowanej od obdarowującej.

Czy to początek wielkiego sanktuarium? – Irena Jaworska

W 2008 r. niewielu mieszkańców Żernik Wrocławskich, miejscowości w gminie Siechnice, słyszało o Matce Bożej Różańcowej z Pompejów oraz o tym, kim był bł. Bartolo Longo. W tym też roku zaczęto budować nowy kościół, ponieważ istniejący był za mały na ciągle rozrastającą się parafię.

Królowa Różańca z Pompejów w sercu Ukrainy – Lidia Wajdzik

Ks. abp Caputo wyraził zadziwienie, zadowolenie i radość z ożywienia pobożności Maryjnej w Polsce, która płynie z sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach.

Róża od o. Pio dla Madonny – Marek Woś

Już kilka lat temu pisaliśmy w KRŚ o róży ojca Pio, którą podarował Matce Bożej Pompejańskiej. Bardzo chciałem zobaczyć tę cenną relikwię.

Artysta pokorny. W kręgu malarstwa Adama Chmielowskiego – Izabela Marciniak

Kim był Brat Albert? Z pewnością wiemy, że posługiwał ubogim, że powołał do życia zgromadzenie albertynów i albertynek. Nie wszyscy jednak mamy świado- mość, że był także artystą, świetnie zapowiadającym się malarzem. Przywołajmy więc tę część artystycznej biografii świętego, która zdecydowanie pozostaje w cieniu jego drogi duchowej.

Bartolo Longo zamieszkał w dwóch warszawskich parafiach! – Marek Woś

W niedzielę 8 października w powstającej parafii pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie miał miejsce pierwszy odpust parafialny oraz instalacja relikwii bł. Bartola Longo.

Relikwie w fraterni – Agnieszka Zdun

Niedziela, 15 października 2017 odbyła się długo oczekiwana uroczystość wprowadzenia relikwii naszego patrona, bł. Bartola Longo, a do fraterni dołączyło dziewięciu nowych członków.

Różańcowy dar uczniów – red.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Obidowej, podhalańskiej wsi leżącej u podnóża Gorc, we wrześniu brali udział w konkursie na najpiękniejszy różaniec. Organizatorami konkursu są nasi nauczyciele. W tradycji szkoły co roku organizuje się taki konkurs. Zakończył się on 20 października.

Rozważania różańcowe Bartola Longo – Tajemnice światła

Działania • Podziękowania • Inicjatywy

 • Smutne pożegnanie...
 • VI Wielka Księga Łask!
 • 70.000 obrazków z nowenną poszło w świat!
 • W łączności z Pompejami
 • Ornaty pompejańskie
 • Nabożeństwo w Świętem
 • Radio Różaniec się modli!
 • Liczne wyjazdy ewangelizacyjne

Świadectwa nowenny pompejańskiej

 • Za życie mojej córeczki
 • Przyznał, że jest alkoholikiem
 • Różaniec ma wielką moc
 • Uratowane małżeństwo
 • Jakby Maryja była obok mnie
 • Czasami miałam już dosyć
 • Wysłuchana co do dnia
 • Czułam się, jakby odebrali mi moje rodzone dziecko
 • Piwo przestało Nnam smakować
 • Uzdrowienie
 • Wreszcie stabilizacja!
 • „Macie chore dziecko!”
 • Przezwyciężony kryzys
 • Dziś jesteśmy razem szczęśliwi
 • Różaniec to lekarstwo na wszystko
 • Pomyślałam: „Jeszcze mam w zanadrzu nowennę pompejańską!"
 • Zaproponowali mi aborcję

Jak modlić się nowenną pompejańską?

Piętnaście obietnic różańcowych Maryi

Dane
ISBN 2084-3097-29
Liczba stron 48
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki
Format A4
Oprawa Zeszytowa
Papier Uszlachetniony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Królowa Różańca Świętego - numer 29
Twoja ocena

Brak wpisów