Trzy Najświętsze Hostie

Czwarte wydanie książki Mieczysława Noskowicza, dodatkowo poddane redakcji językowej oraz uzupełnione o wprowadzenie i kolorowe fotografie z kościołów.

ISBN
978-83-63110-05-5
16,00 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty
  1. Pozłacany różaniec (na szyję)
    Pozłacany różaniec (na szyję)
    67,00 zł

Czwarte wydanie książki Mieczysława Noskowicza, dodatkowo poddane redakcji językowej oraz uzupełnione o wprowadzenie i kolorowe fotografie z kościołów.

Gdyby zapytać statystycznego Polaka o cuda eucharystyczne, dowiemy się o głośnej ostatnio Sokółce, często odwiedzanym Lanciano, rzadziej o Orvieto i Sienie. Czasem mieszkaniec Poznania wspomni o cudownych trzech Hostiach, nieraz dodając, że to stara poznańska legenda. Czy rzeczywiście legenda?

https://www.youtube.com/watch?v=T8TCX29o6-k

Książka stanowi poprawioną i uzupełnioną edycję książki Mieczysława Noskowicza „Najświętsze trzy Hostie” (wydania 3). Tekst został poddany standardowej obróbce redakcyjnej: redakcji merytorycznej i językowej. W zakres pierwszej weszły takie poprawki jak: usunięcie lub poprawa drobnych błędów, zmiany dawnych nazw ulic i placów Poznania na współczesne (np. Butelska na Woźna) oraz uzupełnienia co do ważnych zdarzeń, które dotyczą naszych czasów (np. miejsca, gdzie obecnie znajdują się monstrancje).

wyd. IV uzupełnione, Poznań 2015

Dane
Wydawca Rosemaria
ISBN 978-83-63110-05-5
Liczba stron 132
Autor Mieczysław Noskowicz
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki
Format 12×16,5
Oprawa Miękka
Papier Kremowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trzy Najświętsze Hostie
Twoja ocena

Brak wpisów