-50%

Zestaw 3 - dla prawdziwych czcicieli

Pogłęb swoje nabożeństwo do Matki Bożej Pompejańskiej i zdobądź solidną wiedzę o dziełach pompejańskich!

ISBN
zestaw-dla-prawdziwych-czcicieli
Cena promocyjna 66,00 zł Cena 131,70 zł

Masz pytanie?
– Zadzwoń: 61 86 87 345.

Chcesz kod zniżkowy?
Zapisz się do powiadomień.

Im więcej w koszyku, tym większy rabat!


Powiadom znajomych:


Nowe produkty

KUPUJĄC PRODUKTY W TYM ZESTAWIE OSZCZĘDZASZ 50%!

Idealny zestaw dla każdego kto pragnie pogłębić swoją wiedzę na temat nowenny pompejańskiej a także związanych z nią cudami, niezwykłymi miejscami oraz ludźmi:

- Bartolo Longo. Miłosierdzie, które zmienia historię (oprawa miękka)Z tej książki, napisanej z surowym rygorem filologicznym, wyłania się zupełnie nowy obraz założyciela Sanktuarium i Nowych Pompejów: bohatera społeczeństwa i katolicyzmu jego czasu. 

- Historia Sanktuarium w Pompejach – Bartolo Longo (oprawa miękka) - Jeśli chcesz wiedzieć, kim był Bartolo Longo i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia Sanktuarium w Pompejach" to opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat!

- Tajemnica nowenny pompejańskiej (filmy na DVD z książką) - Gdzie tkwi fenomen nowenny pompejańskiej? Skąd się wzięła? Kto był jej pierwszym apostołem? Dlaczego Polska stała się miejscem tysięcy łask i cudów nowenny pompejańskiej? Na te i inne pytania odpowiada nasz filmowy tryptyk.

- AUDIOBOOK Nowenna pompejańska – nagranie różańca pompejańskiego na płycie CD! - Dzięki niej łatwiej odmówisz nowennę zwaną "nie do odparcia", a wieńczący płytę piękny Hymn przeniesie Cię do pompejańskiego Sanktuarium, gdzie narodziła się nowenna pompejańska i skąd rozeszła się na cały świat!

Dane
Wydawca Inne
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw 3 - dla prawdziwych czcicieli
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!